Realizace naší firmy

Naše zveřejněné realizace naší firmy, podívejte se v jaké kvalitě a zpracování provádíme naší práci. Pokud se Vám naše ralizace líbí, neváhejte nás kontaktovat.

Mám zájem

Naše realizace

Izolace obytného domu Bitumen K2

lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet 1 2 3 4

Jaké jsou zkušenosti z praxe?

Za dobu své působnosti jsem injektoval okolo šesti stovek domů a mohu tvrdit, že úspěšně. Krémové injektáže provádíme pro 100% vyplnění vyvrtaných otvorů pístovým čerpadlem, speciálně vyvinutým pro tuto injektáž, žádné jiné čerpadlo nedokáže hustou konzistenci krému dostatečně nasát a aplikace je tedy většinou řešena ruční pumpou. Aplikování krémové injektáže by mělo být prováděno čerpadlem, jelikož plnění otvorů přes ruční aplikátor (pumpu) je nejisté a pořád v tomto případě hraje roli lidský faktor (ne vždy se povede otvory vyplnit celé).

Bohužel se jedná většinou jen o špatné zkušenosti s nesprávným zhotovením injektáží. Častokrát se mi stává na prohlídkách, kdy lidé již měli zhotovenou injektáž části domu, že aplikační firma nedovrtala vrty na správnou hloubku, osové vzdálenosti mezi vrty byly příliš daleko, plnění vrtů bylo uspěcháno. Troufám si tvrdit, že toto se Vám u nás nestane. Našim cílem je pracovat kvalitně. Injektáže provádíme jen 80% silan/siloxanovým krémem a již zmíněným speciálně upraveným čerpadlem.

Ukázky naší realizace

Neváhejte nás kontaktovat!

Jste připravení podat pomocnou ruku na záchranu Vašeho domu? Perfektní, zavolejte nás nebo nám napište a my s Vámi dohodneme schůzku, na které naší odborníci navrhnout nejlepší řešení pro Váš dům jak jen nejrychleji to pujde.